ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі чиновники кинулися на Луганщину "під крило" Альоші

Лисичанський депутат розповів про нові кадрові призначення у Луганській військово-цивільній адміністрації
Depo.
21 березня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
Запорізькі чиновники кинулися на Луганщину "під крило" Альоші
Лисичанський депутат розповів про нові кадрові призначення у Луганській військово-цивільній адміністрації

Декілька вихідців із Запоріжжя очолили департаменти Луганської військово-цивільної адміністрації. Депутат Лисичанської міськради Віталій Шведов пов'язує це з впливом у регіоні Андрія Альоши, якого раніше називали "смотрящим" Януковича у Запоріжжі. Про це Шведов написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

З п'яти нових луганських чиновників, яких Шведов згадує як людей, близьких до Альоші, троє переїхали з Запоріжжя.

Так, директором Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження у Луганській області став Максим Шахов, екс-директор Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької облдержадміністрації; Департамент житлово-комунального господарства та будівництва очолив Костянтин Кувальцев, екс-заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької обласної державної адміністрації; керуватиме новоствореним Департаментом екології та природних ресурсів і агропромислового розвитку Сергій Карпій, екс-директор Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації.

Нагадаємо, Шведов вже писав про вплив Альоші на процеси в неокупованій частині Луганської області. За його словами, після допису у "Фейсбуці" на цю тему "було багато обговорень на різних рівнях, інформацію донесли до АП і до ВР і до КМУ і навіть до РНБО".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя