ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі борці за екостатус отримали від міськради безкоштовне приміщення на 124 кв. м.

ГО "Союз жінок України" отримало від МКП "Основаніє" частину нежитлового приміщення за адресою бульвар Центральний, буд..20, терміном на 2 роки й 11 місяців
Depo.
22 червня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення міського виконкому Запорізької міськради оприлюднене на сайті мерії, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Згідно документу, планується "передати в користування за договором позички громадській організації "Союз жінок України" частину нежитлового приміщення першого поверху (літ.А-5) загальною площею 124,94 кв.м у складі: кімнат площею 124,94кв.м та місць загального користування площею 14,85кв.м в будинку №20 по бул. Центральному, що перебуває на балансі міського комунального підприємства "Основаніє", для розміщення громадської організації строком на 2 роки 11 місяців".

Статус позички, на відміну від оренди, не передбачає внесення орендної плати за приміщення у міський бюджет.

Засновниками ГО "Союз жінок України" є Оксана Шершньова та Людмила Печуріна. Оксана Шершньова до 2010-го року очолювала Запорізький обласний кардіодіспансер, та була звільнена звідти після конфлікту з новим керівництвом обласної ради та обласної адміністрації. Протягом наступних років Шершньова оскаржувала звільнення у судах різних інстанцій, та подавала свою кандидатуру на посаду головлікаря кардіодиспансеру влітку 2014-го року. Людмила Печуріна очолює благодійний фонд "Солдатські матері" та є місцевим активістом "Кредитного майдану".


Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua