Запорізькі боксери завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України

Фінал Чемпіонату України з боксу серед юніорів завершився у Чернівцях

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Отримавши повний комплект нагород завоювали запорізькі спортсмени, зайнявши таким чином п'яте місце в командному заліку.

Чемпіоном України у ваговій категорії 46 кг став Андрій Лякишев. Срібло завоював Богдан Толмачов у вазі 75 кг, бронзу везе з Чернівців Костянтин Мульченко - 54 кг.

За крок від медалей зупинилися Олександр Дудник і Артем Адамов, які стали п'ятими в своїх вагових категоріях.

Відзначимо, що цей старт був головним для спортсменів даної вагової категорії - за підсумками чемпіонату буде складена збірна, яка представить Україну на майбутніх міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, бердянські боксери візьмуть участь в юніорському чемпіонаті України.