Запорізькі боксери завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи серед школярів

Національна збірна України успішно виступила на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів, який проходив в Румунії

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Додому хлопці привезли вісім медалей - два золота, два срібла і чотири бронзи. Це дозволило нашій команді зайняти високе друге місце в медальному заліку. До речі, другим старшим тренером збірної України на континентальній першості був запорізький фахівець Андрій Яковенко.

Дві медалі поклали в скарбничку збірної країни представники Запорізької області.

Срібло у ваговій категорії 40 кг виборов мелітополець Айдер Абдураїмов (тренери Сергій і Роман Онищенко). Бронзовим призером чемпіонату Європи серед школярів в категорії 54 кг став Вільнянський боксер Кирило Симонов (тренер Руслан шпиталь).

Ще двом спортсменам із Запоріжжя не вдалося поборотися за медалі - Данило Меняйло (62 кг) та Ігор Шаров (68 кг) зупинилися на стадії чвертьфіналу.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі боксери завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України.