Запорізькі боксери, у складі збірної України, виграли міжнародний турнір

У Харкові відбувся перший міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи медаліста Олімпійських ігор 2019 року Сергія Данильченка

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь у змаганнях взяли 112 спортсменів, у складі збірних команд Білорусі, Молдови, Хорватії, Болгарії, Румунії, Грузії, Азербайджану, а також два склади юніорської збірної України.

Перше командне місце впевнено виграли господарі змагань – збірна України, яким вдалося здобути вісім золотих, сім срібних та 13 бронзових медалей. Друге та третє місця посіли команди Румунії та Грузії відповідно.

Шість нагород поклали до національної скарбнички запоріжці. Чотирьом представникам нашої області вдалося вийти до фіналів, де вони нажаль поступилися суперникам.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.