Запорізькі баскетболісти здобули яскраву перемогу у вирішальному матчі регулярного чемпіонату

Історична зустріч БК "Запоріжжя" з "Хіміком", що відбулися у палаці спорту "Юність" 22 березня завершилася яскравою перемогою запоріжців

Запорізькі баскетболісти здобули яскраву…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу БК "Запоріжжя".

У вирішальній битві з "Хіміком" запорізькі баскетболісти подарували своїм фанам незабутній вибух емоцій. Матч, як і очікувалося, минув у неймовірно видовищній боротьбі. Фактор власного майданчика додавав запоріжцям необхідного заряду, особливо у ті моменти, коли було дійсно важко. А вболівальники стали невід’ємною частиною гри і допомогли команді Валерія Плеханова оформити історичний результат.

Господарі створили ранній відрив завдяки прекрасному відсотку реалізації дальніх кидків. Холтон, Мироненко, Шевченко і двічі Овдєєнко засипали кошик суперника зливою триочкових. Але у Віталія Степановського були теж свої козирі у рукаві. Гості влучали з периметру не гірше, що тримало їх у грі. Підсумок гарячого розігріву – 28:21 на користь "Запоріжжя".

У другій чверті южненці швидко відіграли сім очок відставання та навіть вийшли вперед. Утім, "Хімік" робив занадто багато втрат, які швидко трансформувалися у легкі очки для "Запоріжжя". Це дозволило господарям повернути лідерство та піти на велику перерву з тією ж різницею у сім очок – 54:47.

Третя чверть була черговим шансом "Хіміка" внести злам у гру. Гості продовжили тримати темп і перед заключною десятихвилинкою скоротили відставання до одного балу – 70:69.

За тієї ж мінімальної переваги команди увійшли і в заключну 5-хвилинку. У ній господарі завчасно втратили одного зі своїх лідерів. Малік Трент отримав п’ятий фол задовго до закінчення основного часу. Однак кадрова втрата у відповідь сталася вже за три хвилини, коли відфолився найрезультативніший у "Хіміка" Деон Едвін. Трапилося це за рахунку "+5" для господарів, які вже у наступному нападі збільшили перевагу до семи очок.

Самовіддана гра Кіндалла Хілла і непрохідний захист "Запоріжжя" провокували суперника на помилки, зокрема, велику кількість пробіжок. Ключовим же у визначенні переможця стало влучання Майкла Холтона за 2:45 до кінця основного часу – американець завершував затяжну атаку господарів і таки потрапив середній кидок із сиреною. Після такого зал буквально звеличив власну команду, за що гравці віддячили вболівальникам приголомшливим ривком 9:0.

Історичний тріумф БК "Запоріжжя" – 93:82, який вперше в історії місцевого баскетболу виграє "регулярку" Суперліги.

Тепер на команду Валерія Плеханова чекає чвертьфінальна серія плей-офф з найгіршою командою чемпіонату і водночас діючим чемпіоном – "Черкаськими Мавпами". Перша гра серії до двох перемог відбудеться 26 березня у палаці спорту "Юність" о 18:30.

Нагадаємо, напередодні запорізькі баскетболісти вишукано розгромили "Одесу".