Запорізькі баскетболісти вишукано розгромили "Одесу"

Запоріжці ще на крок наблизилися до вершини Суперліги Парі-Матч, здобувши перемогу у матчі БК "Одеса", що відбувся у палаці спорту "Юність" у середу, 20 березня

Про це повідомили у прес-службі БК "Запоріжжя", передає Depo.Запоріжжя.

Гості розпочали поєдинок трохи жвавіше за запоріжців. На чолі з Брюсом Мейсі до середини чверті одесити лідирували, отримавши максимальну перевагу у сім очок (16:23). Утім, під кінець першої десятихвилинки запоріжці розкачалися, влаштувавши ривок 10:2, після якого ситуацію вдалося стабілізувати. Володимир Шевченко проводив свій кращий поєдинок у сезоні. Своєчасний дальній від нього та перехоплення у центрі від Трента стали переломним епізодом. За підсумком стартової чверті нічия 26:26.

Але навіть це було лише розігрівом від запоріжців. Справжній спурт команда Валерія Плеханова видала у наступному відрізку - 15:0.

Останню чверть гості розпочинали з відставання "-13". Але гостям теж варто віддати належне. Вони не опустили рук і навіть зуміли повернути інтригу, скоротивши відставання до "-5".

Однак у вирішальний момент індивідуальна майстерність американських легіонерів "Запоріжжя" взяла своє. Влучання Майкла Холтона за дві хвилини до фінальної сирени, успішний захист і енд-ван Кіндалла Хілла "зцілили" команду Валерія Плеханова. Відіграти двозначну перевагу за час, що лишався, було непосильним завданням для гостей.

Баскетболісти "Запоріжжя" довели справу до перемоги 96:87.

Ця перемога наблизила запорізьку команду до омріяної першої позиції у регулярному чемпіонаті. Все розсудить остання дуель з лідером турнірної таблиці "Хіміком" цієї п’ятниці, 22 березня, у палаці спорту "Юність". Кожного із суперників влаштує перемога з будь-якою різницею в рахунку, бо за рівної кількості очок перевагу за додатковими показниками матиме саме наша команда.

Початок вирішального матчу о 19:00.

Раніше повідомлялося, що запорізьких вболівальників кличуть на фінальні ігри "вибухового" баскетбольного сезону.