Запорізькі баскетболісти стали четвертими на змаганнях в Китаю

Студентська збірна України фінішувала четвертою на міжнародному турнірі в Китаї

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У матчі за бронзу команда Валерія Плеханова поступилася торішньому чемпіонові Ірану - 63:79.

У першій половині українці програвали 13 очок. Після перерви студенти скоротили відставання до п'ти балів, але в заключній чверті більш досвідчений суперник, доросла збірна Ірану зробила вирішальний ривок і перемогла 79:63.

Гравець баскетбольного клубу "Запоріжжя" Юрій Кондаков провів на майданчику трохи більше трьох хвилин, результативними діями не відзначився. Новачок запорізької команди Богдан Ясиненко зіграв майже сім хвилин і зробив один підбір.

Тепер студентську збірну України з баскетболу, яка готується до Всесвітній Універсіаді, чекає міжнародний турнір в Естонії.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, бердянська баскетболістка стала другим бомбардиром молодіжного Євробаскету.