Запорізькі баскетболісти поступилися "Хіміку"

Низька реалізація завадила баскетбольному клубу "Запоріжжя" здолати дисциплінований "Хімік" в палаці спорту "Юність" 5 лютого

Запорізькі баскетболісти поступилися "Хі…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на пресслужбу запорізького клубу.

Ігровий тиждень Суперліги Парі-Матч команда Валерія Плеханова розпочала з прикрої поразки –  третій матч цього сезону з южненським "Хіміком" запоріжцям відверто не вдався.

Старт зустрічі зовсім не віщував лиха для господарів, але у "Хіміка" швидко знайшлися "контраргументи". Перша чверть закінчилася з вражаючим відривом гостей.

Хоча у другій чверті запоріжці почали демонструвати злагодженість дій, за рахунок командної дисципліни гості знову повели з солідним гандикапом.

У третій чверті запоріжці зуміли призупинити атакувальний настрій южненців, на останню чверть покладалися великі сподівання. Однак "Хімік" повернув собі комфортну дистанцію і завершив справу розгромом – 85:64.

Для того, щоб реабілітуватися в очах власних уболівальників, команді Валерія Плеханова необхідно показати гідну гру вже цієї п’ятниці, 6 лютого, коли до палацу спорту "Юність" завітає "Одеса". Матч розпочнеться о 18:00.

Раніше повідомлялося, що БК "Запоріжжя" "пролетів" повз Фінал Чотирьох Кубка України.