Запорізькі баскетболісти перемогли "Миколаїв" із його зірковим гравцем

БК "Запоріжжя" отримав стратегічно важливу перемогу вдома у п’ятницю, 17 січня

Запорізькі баскетболісти перемогли "Мико…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на пресслужбу запорізького клубу.

Незважаючи на 39 очок лідера МБК "Миколаїв" Квентіна Петерсона, запоріжці були справжньою командою і дотиснули гостей в овертаймі.

У першій половині команди меншою мірою думали про захист, тому на глядачів чекав видовищний та результативний баскетбол. Запорожці стартували з величезною енергією. Але протягом наступної 10-хвилинки ініціативою володіли вже "корабели". Лише завдяки дальньому влучанню Володимира Шевченка господарям вдалося піти на велику перерву з гандикапом у 4 очки.

У середині третьої чверті команді Валерія Плеханова вдався ривок 9:0, який міг пристойно знизити градус інтриги в цьому матчі. Влучання Андрія Кожем'якіна ознаменувало 13-очкову перевагу "Запоріжжя". Однак господарі все-таки допустили зворотний камбек "Миколаєва".

На старті заключної десятихвилинки розпочався ривок "корабелів", у складі яких продовжував у своєму ритмі працювати Петерсон. Підсумком же стала нічия й овертайм. Його героєм сміливо можна назвати Джервона Пресслі, який забив кілька силових м'ячів з-під кільця і був успішний з лінії штрафних. Надзвичайно важливі очки у потрібний момент приніс Володимир Шевченко. Лідеру ж "Миколаєва" Петерсону відверто забракло сил на овертайм.

Таким чином "Запоріжжя" вдруге у сезоні перемагає "Миколаїв" із рахунком 104:99 та залишає за собою вищий рядок у турнірній таблиці.

Нагадаємо, зірковий американський баскетболіст – новачок МБК "Миколаїв" Квентін Петерсон вперше грав у Запоріжжі.