ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі армійці прийняли присягу у футболках і спортивних штанях

Вчора, 3 вересня, у Запорізькій області в с. Канівське військову присягу на вірність українському народові прийняли 202 військовослужбовців 6-го мотострілецького батальйону
Depo.
4 вересня 2015 13:29
ФОТО: depo.ua
Запорізькі армійці прийняли присягу у футболках і спортивних штанях
Запорізькі армійці прийняли присягу у футболках і спортивних штанях

А всього в батальйоні служить понад 400 осіб, пише "Голос", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Під час прийняття присяги, виявилось, що армійці досі не забезпечені необхідною формою.

Запорізькі армійці прийняли присягу у футболках і спортивних штанях - фото 1

По закінченню шостої хвилі мобілізації батальйон виконує завдання з охорони й оборони Запорізької області. Бійці, що входять до складу батальйону покликані в кінці минулого місяця.

Після присяги всім військовослужбовцям видали натільний хрестик.

Запорізькі армійці прийняли присягу у футболках і спортивних штанях - фото 2

Відзначимо, що в 6-й механізований батальйон входять резервісти, призвані з запасу. Близько 20 військових, що входять до складу мотострілецького батальйону - це колишні учасники АТО. А також серед бійців 6-го мотострілецького батальйону є військові, які пройшли війну в Афганістані.

Завдання бійців батальйону - виконання надзвичайних завдань: захист української території у разі прориву російських військ і сепаратистів, викриття диверсійних груп, посилення охорони стратегічних об'єктів Запорізької області, посилення блокпостів, які прикривають в'їзд на територію регіону.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя