ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі активісти просять владу пустити на Хортицю громадський транспорт

На Хортиці можна залишити свої підписи під зверненням до влади з вимогою пустити через острів громадський транспорт
Depo.
4 червня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, йдеться у зверненні, яке оприлюднила прес-служба Національного заповідника "Хортиця":

"Вже кілька років співробітники заповідника і туристична громадськість намагаються спонукати місцеву владу налагодити транспортні сполучення Хортиці з центральною частиною Запоріжжя. Ще в 2012 році був розроблений і запропонований спеціальний туристичний маршрут, який би зв'язав між собою всі привабливі туристичні об'єкти нашого улюбленого міста, але всі зусилля поки марні. І поки влада "тягне гуму" інваліди, пенсіонери, сім'ї з дітьми змушені або відмовлятися від ідеї відвідати перлину краю або йти від найближчої зупинки громадського транспорту більш ніж три кілометри в одну сторону, щоб відвідати острів.

В даний момент ми збираємо підписи під відкритим зверненням до влади, щоб звернути увагу на кричущу несправедливість і абсурдність ситуації - цікава, приваблива для місцевих жителів зона відпочинку і популярний для громадян з інших міст і країн туристичний об'єкт залишається без транспортного сполучення.

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до цієї справи ".

Як повідомляється, лист-звернення можна підписати на історико-культурному комплексі "Запорізька Січ" в інформаційному центрі.