ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі активісти передадуть бійцям 55-ої бригади дві "Газелі"

Волонтери з "Фонду допомоги країні "Сестрі Перемоги "отримали від київської компанія "Оптима-Фарм" дві "Газелі"для бійців 55-ї бригади
Depo.
26 червня 2015 17:26
ФОТО: depo.ua
Запорізькі активісти передадуть бійцям 55-ої бригади дві "Газелі"
Запорізькі активісти передадуть бійцям 55-ої бригади дві "Газелі"

Як передає кореспондент порталу Запорожье.depo.ua, автомобілі привезли сьогодні, 26 червня, рано вранці з Києва. Наступного тижня волонтери відправлять машини в зону АТО, де зараз перебувають військовослужбовці 55-ої артилерійської бригади. Скоріше всього, обидва засоби пересування дістануться новому дивізіону.

"Ці "Газелі" знадобляться нашим хлопцям для повсякденних та побутових потреб. Наприклад, для поїздок в тил або в магазин за продовольством, для переміщень по місцю або ж для перевезення поранених вояк. У таких випадках важлива кожна хвилина", - говорять волонтери "Сестер Перемоги".

Варто відзначити, що два місяці тому бійці 55-ої бригади вже отримували таку саму "Газель" від волонтерів. Зараз, за словами активістів, питання з транспортом поки закрите. Однак військовослужбовці складають список необхідних їм речей, який незабаром передадуть волонтерам.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua