ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьке підприємство намагалося незаконно ввезти в Молдову феросплави

Одне з приватних підприємств Запоріжжя намагалося оформити через Запорізьку митницю ДФС понад 200 тон феросиліцію вартістю 360 тис. грн. для експорту до Молдови
Depo.
19 лютого 2016 15:33
ФОТО: depo.ua

Ставка вивізного мита для даного сплаву складає 0%. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили в прес-службі ГУ ДФС регіону.

Під час проведення митного контролю фахівці Запорізької митниці ДФС відібрали проби товару та направили їх до лабораторії для проведення експертизи. Перевірка встановила, що хімічний склад товару не відповідає заявленому зразку та повинен обкладатися вивізним митом у розмірі 15% від вартості товару.

У відношенні посадової особи підприємства заведено справу про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України, санкція якої передбачає конфіскацію предметів правопорушення та накладення штрафу у розмірі 100% їх вартості.

Зазначимо, що феросиліцій – це феросплав, основні компоненти якого залізо і кремній. Застосовують його для розкислювання і легування сталі, а багаті сорти також для відновлення металів з оксидів.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя