ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька влада знайшла 1,24 мільйона гривень, щоб каналізаційні стоки не потрапили в Азовське море

На ремонт колекторів у Бердянську виділені кошти - департаменту фінансів Запорізької облдержадміністрації доручено перерахувати 1,245 мільйона гривень за рахунок резервного фонду обласного бюджету
Depo.
15 липня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, таке розпорядження підписав голова обласної держадміністрації Григорій Самардак, враховуючи рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

Ці гроші підуть на виконання першочергових заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації на Бердянській косі, пов'язаної з руйнуванням самопливних колекторів по вул. Макарова та вул. Курортна, 81а у Бердянську.

За інформацією управління у справах преси ЗОДА, у свою чергу виконавчий комітет Бердянської міськради має подати до департаменту фінансів та департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у місячний термін звіт про їх використання відповідно до переліку першочергових заходів.

Нагадаємо, у ніч на 5 липня в Бердянську відбулася аварія на каналізаційному колекторі, який відводить стоки з Бердянської коси. Тоді виникнуло обвалення старої бетоної труби відразу в двух місцях. На щастя, загрози екологічному стані не було.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua