ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька влада обіцяє не купувати книг Бузини з моральних причин

А також обіцяє перевірити інформацію про закупівлю книг по завищених цінах
Depo.
3 вересня 2015 15:08
ФОТО: depo.ua
Запорізька влада обіцяє не купувати книг Бузини з моральних причин
Запорізька влада обіцяє не купувати книг Бузини з моральних причин

Про це своїй сторінці у Фейсбуці заявив директор департаменту культури, туризму, національностей і релігій ЗОДА Владислав Мороко, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Посадовець зазначив, що придбання шести тисяч книг для бібліотеки - це значна подія, адже фонди давно не поповнювалися. А суспільний резонанс викликали лише чотири позиції, їх в бібліотеці не буде.

"Офіційно заявляю - жодної книги україноненависника Бузини за державний кошт куплено не буде. Це не можливо в першу чергу з моральних причин", - наголосив Мороко.

Крім того він запевнив, що обласна влада перевірить інформацію про закупівлю книг по завищених цінах, проте зазначив, що порівняння цін з інтернет-магазинами є некоректним.

"Бібліотеки не мають права закупати за готівку, вони купують за безготівковий розрахунок. Тому ціни відрізняються - бо тут і податки, і збори - чого немає в інет-магазинах. Втім у будь якому випадку ціни будуть додатково перевірені, а результати оприлюднені", - додав головний по культурі.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, запорізька обласна бібліотека ім. Горького замовила майже 6 тис. книг на суму в 718 тис. грн., серед них - книги Олеся Бузини, відомого своїми критичними щодо України поглядами.


Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя