ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька влада вирішила не вимагати 168 тис. грн з паламарів за підірваний храм

Рішення повинна ухвалити міська рада
Depo.
30 липня 2015 10:49
ФОТО: depo.ua

Через півтора року після звільнення паламарів Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка з в'язниці у мерії вирішили відмовитись від стягнення з них грошей за вибух у храмі. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Відповідний проект рішення Запорізької міської ради оприлюднено на сайті мерії.

Згідно проекту рішення, що заплановано до розгляду на найближчій сесії, міська рада відмовляється від свого позову про стягнення відшкодування за пошкодження будівлі Свято-Покровського храму на Малому ринку, що належить територіальній громаді Запоріжжя. Відповідно, міський голова Олександр Сін має підписати після прийняття рішення заяву про відмову від позову.

Нагадаємо, що окремо від кримінального провадження, за яким було засуджено до тривалого ув'язнення у "справі паламарів" Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка, на них також було подано цивільний позов про відшкодування наслідків вибуху у будівлі Свято-Покровського храму. Тоді, окрім пошкодження внутрішнього оздоблення, стіни та несучі балки у декількох місцях пішли тріщинами.

Позов, поданий від Запорізької міської ради, було задоволено Жовтневим районним судом 02 квітня 2013-го року, і вже ув'язнених паламарів зобов'язали до солідарної виплати розміром у 168 260 гривень. Антона Харитонова, Сергія Дьоміна та Євгена Федорченка було звільнено у березні 2014-го року, після зміни влади, актами індивідуальної амністії.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя