Запорізька влада "пожертвує" повалені негодою дерева на дрова нужденним

Повалені негодою у середу, 19 квітня, дерева розпиляють на дрова та безкоштовно віддадуть пенсіонерам, що мешкають в будинказ печним опаленням

Depo.
20 квітня 2017 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це з посиланням на начальника КП "Запорожремсервіс" Сергія Ращепкіна повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Нині у Запоріжжі долають наслідки негоди, насамперед, прибирають двори від дере та гілок, що впали. Їх пиляють комунальники та рятувальники, після чого почнуть вивозити. Деревину планують безкоштовно віддати нужденним.

"У районні адміністрації, депутатам міської ради постійно надходять звернення від незаможних запорожців, які живуть в будинках з пічним опаленням. Це ветерани, пенсіонери, які просять виділити їм безкоштовно дрова для опалення. Більшість зібраної деревини "Запорожремсервіс" і "Зеленбуд" по таким заявками передадуть малозабезпеченим запорожцям", - зазначив Ращепкін.

Решту дров комунальники планують використовувати для опалення приміщень комунальних служб, адже деякі опалюються як раз індивідуальними котлами, що працюють на дровах.

Нагадаємо, з четвертої ранку в середу, 19 квітня, негода валила на Запоріжжі дерева. Впало близько 400. Рух основними магістралями області був ускладнений. Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у Запорізькій області негода знеструмила 26 населених пунктів. Без електрики - частина облцентру. Також повідомлялося, що у Запоріжжі включають опалення, школярів відправили на "зимові канікули".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя