ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька влада бажає дати інспекціям один дах

Будівля "Запоріжцивільпроекту" може стати "домом" для державних інстанцій у Запорізькій області
Depo.
10 липня 2015 12:28
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, депутати Запорізької облради розглянули клопотання перед Кабінетом Міністрів України про передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад Запорізької області цілісного майнового комплексу державного підприємства "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект".

Ця 7-поверхова споруда знаходиться у центі Запоріжжя та важається лакомим шматком.

За словами голови Запорізької облради Віктора Межейко (наразі підсудного в справі про кровавий розгон Майдана у Запоріжжі 26 січня 2014 року), якщо власник (Кабінет Міністрів України) погодитися передати його з державної власності в комунальну, на рівні області буде прийматися рішення про його подальшу долю.

У планах обласної влади - зберегти інститут і об'єднати під його дахом всі державні служби.

"У нас десятки інспекцій, які розкидані по території всього Запоріжжя. Будівля "Запоріжцивільпроект" могла б стати зручним центром для тисяч запорожців, які працюють з цими державними інстанціями", - заявив Віктор Межейко.

Наразі 50 працівників "Запоріжцивільпроекта" займають лише два поверхи будівлі. Інші приміщення займають строкаті орендарі: від перукарів до автошкіл. Сам інститут має мільйоні борги "Запоріжцивільпроект". Минулого року будинок намагалися виставити на конкурс з продажу за 11,2 мільйона гривень, але таке рішення оскаржила в суді прокуратура.

Більше новин про Запоріжжя Ви знайдете на zp.depo.ua