Запорізька спортсменка виграла "Різдвяні старти" в Києві

Першим стартом національного легкоатлетичного календаря став традиційний турнір "Різдвяні старти", який в цьому році пройшов в 23 раз

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь в змаганнях взяли спортсмени з 24 областей України, Києва і навіть Криму - всього понад чотириста легкоатлетів. Запоріжжя представило четверо спортсменів.

Відмінний результат на старті зимового сезону показала чемпіонка Юнацьких Олімпійських Ігор (2014 року) Єлизавета Бабій. В потрійному стрибку спортсменка не знала собі рівних, вигравши змагання з результатом 13 м 08 см. В стрибках в довжину Єлизавета показала п'ятий результат - 5 м 67 см.

Бронзу везе додому з першого старту в новому році Данило Курта. Вихованець СДЮШОР "Металург", який показав третій результат в бігу на 60 м, пробігши дистанцію за 6.85 сек.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі боксери в минулому році вибороли 134 медалі.