Запорізька спортсменка в п'ятий раз стала чемпіонкою світу з паратхеквондо (ФОТО)

Чемпіонат світу з паратхеквондо серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату завершився у Лондоні. Участь в змаганнях брали 270 спортсменів з 43 країн планети

Запорізька спортсменка в п'ятий раз…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Збірну України не підвела одна з найтитулованіших паратхеквондісток країни - запоріжанка Вікторія Марчук. Вихованка Олександра Плецького стала чемпіонкою світу. Причому підкорити світовий п'єдестал запоріжанці вдалося в п'ятий раз у своїй кар'єрі.

Ще одну медаль приніс збірній Антон Швець. Спортсмен із Вінницької області став срібним призером чемпіонату світу.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, юна запорізька каратистка здобула перемогу на Кубку Світу.