Запорізька спортсменка стала чемпіонкою України з легкої атлетики (ФОТО)

У Сумах завершився чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді до 23 років

Запорізька спортсменка стала чемпіонкою…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

По одній медалі мають у кожній віковій категорії запорізькі спортсмени. У змаганнях молоді чемпіонкою України на дистанції 400 м стала Анастасія Бризгіна, з результатом 54.54 сек.

На цій же дистанції серед дорослих бронзу здобула Катерина Климюк з результатом 54.36 сек.

Відзначимо, що за результатами цього чемпіонату України буде сформовано національну команду для участь в чемпіонаті Європи, який відбудеться 1-3 березня в Глазго.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.