Запорізька спортсменка стала чемпіонкою України в метанні списа

Запорізька спортсменка взяла участь у зимовому чемпіонаті України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який стартував у Мукачеві

Запорізька спортсменка стала чемпіонкою…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь у змаганнях взяли майже три сотні спортсменів з України та Грузії. Запорожці були представлені в секторі метання списа, де зуміли завоювати чотири медалі.

Анна Гацько-Федусова підтвердила статус національного лідера, вигравши змагання жінок з результатом 54 м 15 см. В змаганнях чоловіків третє місце посів Юрій Кушнірук, відправивши снаряд на 68 м 66 см.

Серед спортсменок до 16 років, які змагалися в метанні списа вагою 500 грам, друге місце зайняла Поліна Аполосова - 35 м 15 см.

Ще одну бронзу принесла команді Поліна Шапочка в змаганнях спортсменок до 23 років. Снаряд вагою в 600 грам вона відправила на 38 м 27 см.

У чоловіків у цій віковій категорії сьомим був Алекс Корніш - 54 м 91 см.

У змаганнях метальників молота срібло серед спортсменів до 23 років завоював Михайло Кохан із Запоріжжя (70 м 02 см). Варто відзначити, що з цього сезону спортсмен захищає честь Дніпропетровської області.

Зимовий чемпіонат України в Мукачеві став етапом відбору національної команди для участі в Кубку Європи в Португалії.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізька тхеквондистка здобула "бронзу" міжнародних змагань.