ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька облрада відрекламується на 400 тисяч

“Джинсу” депутати замовлятимуть у родичів ”односписочника” заступника голови облради
Depo.
22 лютого 2016 17:43
ФОТО: depo.ua

Запорізька обласна рада 15 лютого акцептувала пропозицію ПП “Рекламно-інформаційне агенство “РДВ” на послуги з висвітлення діяльності облради на телебаченні, радіо та в друкованих засобах масової інформації вартістю 395 тис. грн. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя з посиланням на “Вісник державних закупівель”, передає портал Depo.Запоріжжя.

Техзавданням передбачено шість прямих ефірів по 20 хвилин протягом року на телебаченні, 40 сюжетів по дві хвилини, дев’ять прямих ефірів по 20 хвилин на радіо, 110 сюжетів по дві хвилини на радіо, виготовлення та розміщення матеріалів площею 10 тисяч кв. см. в друкованих ЗМІ.

“РІА “РДВ” володіє Ольга Бринза. Керівник фірми – Наталія Берегова. Обоє були в керівництві запорізької радіостанції “Великий луг”. Співзасновник однойменного ТОВ є Яків Бринза, який входитьдо правління обласної організації Національної спілки журналістів України. Вочевидь його син, Максим Бринза, безуспішно балотувався до Запорізької міської та обласної ради від “Самопомічі” на місцевих виборах 2015 року.

Нагадаємо, заступником голови обласної ради після виборів обрано представника об’єднання “Самопоміч” Владислава Марченка.

“РІА “РДВ” не одноразово і до цього часу отримувало замовлення на аналогічні послуги від облради. В минулому році таку угоду укладали на суму 499 тис. грн.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя