ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька облрада просить віддати їй будівлю "Запоріжцивільпроекту"

Запорізька обласна рада планує офіційно звернутись до Кабміну з прохання віддати громаді регіону ДП "Державний проектний інститут "Запоріжцивільпроект"
Depo.
6 липня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua

Відповідний проект рішення оприлюднений в порядку денному позачергової сесії облради, що відбудеться завтра, 7 липня, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Зважаючи на важливість Інституту для Запорізької області та необхідність збереження підприємства для подальшої системної роботи з розроблення містобудівної документації регіонального планування об'єктів транспортної та інженерної інфраструктури, збереження більш ніж 16 тисяч архівних матеріалів на існуючі будівлі та споруди, цим проектом рішення пропонується звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути питання щодо можливості передачі цілісного майнового комплексу Інституту із державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області", - йдеться у пояснювальній записці до звернення.

"Запоріжцивільпроект" перебуває у власності та підпорядкуванні Мінрегіонбуду. З початку 2014-го року держпідприємство знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Наразі сумарна заборгованість по податках, зарплатні та контрагентах перевищує 10 мільйонів гривень. Головним матеріальнім активом ДП є сьомиповерхова будівля у центрі міста, поряд з площею Пушкіна. Варто зауважити, що у зверненні облради йдеться саме про передачу цілісного майнового комплексу "Запоріжцивільпроекту" заради "збереження підприємства".

Наприкінці 2014-го року ця будівля вже виставлялась на торги зі стартовою ціною в 11,21 мільйонів гривень. Але потім аукціон було призупинено у судовому порядку.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua