ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька область у п'ятірці областей, що найкраще виконали завдання з мобілізації

До війська відправили більш ніж 1 300 чоловіків
Depo.
21 серпня 2015 16:11
ФОТО: depo.ua

За підсумками шостої хвилі мобілізації область доправила до війська 1369 чоловіків, таким чином виконав завдання Головнокомандуючого на 81,9% і потрапивши до п'ятірки областей, що найкраще впоралися із мобілізацією. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили в прес-службі ЗОДА.

У повному обсязі завдання виконали Енергодар, Токмак і Токмацький район, Ленінський район міста Запоріжжя, Вільнянський, Приморський, Великобілозерський, Запорізький, Куйбишевський, Розівський, Веселівський, Оріхівський, Пологівський, Приазовський та Якимівський райони.

Найгірше впоралися з шостою хвилею мобілізації у Мелітополі (37%), Михайлівському (38%), Мелітопольському (41%) та Чернігівському (42%) районах.

Наказом очільника облдержадміністрації голови районів, що зірвали виконання плану з мобілізації, будуть притягнути до дисциплінарної відповідальності. Разом з тим, ті, хто виконав завдання, у тому числі керівники міліції та служби безпеки будуть заохочені облдержадміністрацією.

Протягом усіх шести хвиль мобілізації до війська було відправлено понад 10 тисяч військовозобов'язаних, у тому числі 800 офіцерів. Також завжди виконувалося завдання з мобілізації техніки.

Проте з початку мобілізації до військкоматів не з'явилися 450 військовозобов'язаних, відносно 307 з них військкомати направили подання до органів міліції. Відносно них розпочато 193 кримінальних впровадження, 15 з них вже направлено до суду. За ухилення від військової служби засуджено чотири особи, вони отримали по два роки умовно. Також було розпочато 2073 адміністративних впровадження щодо фізичних та юридичних осіб, за ухилення від мобілізації та невиконання завдання.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя