ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька область потрапила в ТОП по складності працевлаштування

За підсумками перших чотирьох місяців року Запорізька область зайняла одну з лідируючих позицій за показником складності знаходження роботи
Depo.
13 травня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua

На одне місце в нашому регіоні претендують близько 6 чоловік, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Серед найбільш затребуваних фахівців виявилися маркетологи, страхові агенти, менеджери з продажу, програмісти і держслужбовці. Таку статистику наводить кадровий портал HeadHunter Україна.

З початку року динаміка розміщення нових резюме істотно перевищує динаміку появи нових вакансій, проте в різні місяці ситуація була різною. Так, якщо в лютому hh.Індекс (відношення кількості резюме до кількості вакансій) склав 6,6 балів, то в березні він впав до 5,0, а за підсумками квітня знову спостерігалося зростання - до 5,8 балів. Тобто в середньому на одне робоче місце зараз претендують майже 6 претендентів.

У Запорізькій області рівень конкуренції виявився одним з найвищих в країні. Приблизно така ж ситуація склалася у Київській, Рівненській та Вінницькій областях, а також в зоні проведення АТО. А от у західних регіонах України знайти роботу набагато простіше. Найменш конкурентним ринок праці виявився у Чернівецькій, Тернопільській, Львівській та Волинській областях.

Станом на квітень, найлегше знайти роботу буде страховим агенти, програмістам, маркетологам, фахівцям з продажу, а також державним службовцям. З найбільшою конкуренцією стикаються юристи, економісти, фахівці сфери логістики, управлінці та молоді спеціалісти.