ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька область отримала менше 6% вакцин БЦЖ

І це при тому що ситуацію, яка склалася на сьогодні з охопленням щепленнями дітей проти поліомієліту, оцінюється фахівцями, як складна
Depo.
17 червня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua в Департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації, Міністерство охорони здоров'я у співпраці з технічними експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ планує заходи щодо посилення захисту дітей від можливих ризиків зараження поліомієлітом.

Насамперед, планується проведення якнайшвидшої вакцинації груп дітей, визначених Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) уже закуплено та поставлено в Україну вакцини ІПВ і ОПВ для профілактики поліомієліту французького виробництва. Надходження засобів для щеплення від поліомієліту до області очікується найближчим часом. Міжнародними експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ також буде надана необхідна технічна та консультативна допомога з питань безпечного та ефективного використання донорської вакцини.

За повідомленням Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, триває централізоване постачання до області вакцин БЦЖ. На сьогодні отримано 5000 доз вакцин БЦЖ, що склало 5,9% від річної потреби.

При цьому в Департаменті зазначають, що ситуація із забезпеченням імунобіологічними препаратами та лікувальними сироватками, насамперед протиботуліністичною, залишається складною. Керівництво Департаменту звернулося до благодійних організацій з проханням надати допомогу в придбанні вакцин і сироватки.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua