Запорізька молодь відзначила міжнародний день студентського спорту (ФОТО)

Запорізьке студентство долучилося до святкування Міжнародного дня студентського спорту, яке відзначають в усьому світі з 20 вересня 2015 року

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Запорізькі студенти влаштували видовищний флешмоб - близько сотні студентів Запорізького Національного університету, Запорізького Національного технічного університету та Класичного приватного університету зібралися на стадіоні "Локомотив", аби разом відтиснутися від підлоги 22 рази.

Таке число відтискань обрали не випадково — 22 це кількість українських вишів, студенти яких цього року стали переможцями та призерами Всесвітньої Універсіади у Тайбеї.

Після масової акції на стадіоні студенти вирушили до спорткомплексу ЗНУ, де у змаганнях з футзалу зійшлися команди трьох вишів. Збірні ЗНУ, КПУ та ЗНТУ зіграли між собою по колу. Кожна команда програла по одному разу, тож переможця визначали за різницею м'ячів – за цим показником зрівнялися КПУ і ЗНУ. Тож судді вирішили віддати кубок команді, яка на цьому турнірі забила найбільше голів – нею стали студенти Запорізького національного університету.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький важкоатлет виграв чемпіонат України.