ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька мерія не давала дозволу на встановлення скандальних стел

Міська влада прокоментувала появу монументів, які не сподобалися запоріжцям
Depo.
30 серпня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua
Запорізька мерія не давала дозволу на встановлення скандальних стел
Міська влада прокоментувала появу монументів, які не сподобалися запоріжцям

Стели "Український козак" та "Український воїн", що були встановлені на площі Свободи в Запоріжжі напередодні Дня Незалежності, стоять без дозволів влади. Про це представники мерії повідомили, відповідаючи на інформаційний запит, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "061".

У запиті журналісти поцікавилися у місцеовї влади, хто і коли видав дозвіл на установку стел. Перший заступник мера Сергій Мішок відповів наступне:

"За інформацією департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради проектні матеріали на вищевказані стели на погодження не надавались.

Питання встановлення стел на майдані Волі не виносилось на розгляд робочої групи з питань міської топоніміки (далі - робоча група). Будь-яких заяв, звернень громадян, юридичних осіб, громадських організацій, органів влади, депутатів всіх рівнів до робочої групи та до районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району з даного питання не надходило.

Отже, дозвіл на встановлення стел "Запорозький козак" та "Український воїн" на майдані Волі не надавався".

Нагадаємо, ініціаторами встановлення стел виступили депутат міськради Олександр Константинов та президент Всеукраїнської федерації "Спас" Олександр Притула. Виконав роботу скульптор Віталій Пилипенко. Кошти на пам'ятні знаки надали меценати. Поява стел викликала переважно негативні коментарі в мережі. Містяни порівнювали пам'ятні з табличками на могилах. 

Запорізька мерія не давала дозволу на встановлення скандальних стел - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя