Запорізька легкоатлетка стала чемпіонкою України

Запорізька спортсменка Анна Гацько стала чемпіонкою України, показавши кращий результат сезону в світі

Запорізька легкоатлетка стала чемпіонкою…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У Мукачевому відбувся Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків. Спортсменки Федерації легкої атлетики Запорізької області вибороли на першому старті сезону два срібла і золото.

Серед дорослих підтвердила статус фаворитки представниця Федерації легкої атлетики Запорізької області – Анна Гацько. У змаганнях з метання списа вагою 600 грамів серед жінок, вихованка В’ячеслава Римко показала результат 60 м 45 см, що не лише принесло їй золото національної першості, але й перший рядок в світовому ТОП-листі.

Зазначимо, що найближчу конкурентку Анна випередила майже на 10 метрів.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.