Запорізька команда здобула 14 медалей на Чемпіонаті України з ушу

Запорізькі спортсмени взяли участь Чемпіонат України з ушу (саньшоу), який відбувся у Вінниці

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Поєдинки зібрали понад 150 спортсменів. Запорізьку область на змаганнях представляли 17 спортсменів. Вихованці Запорізької федерації ушу протягом трьох тижнів пройшли навчально-тренувальні збори, які були спрямовані на поліпшення різних видів підготовки: технічної, тактичної та фізичної. Атлетам була поставлена ​​задача не тільки завоювати золоті нагороди, а й потрапити в Національну збірну команду України. Через кілька місяців стартує чемпіонат Європи з ушу.

Загалом запоріжці здобули вісім золотих, п'ять срібних та одну бронзову медалі. Такі результати дозволили зайняти нашій команді трете місце.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени виграли Кубок України з ушу.