Запорізька "горіхова мафія" продовжила "гастролі" по Україні

Після Одеси запорізькі податківці намагалися відібрати горіхи на Черкащині

Група запорізьких податківців, яка нещадвно наробила галасу в Одесі, знов опинилася у центрі скандалу. Минулої ночі ті ж самі люди "відмітилися" у селі біля Умані Черкаської області. Як і в Одесі, вони намагалися конфіскувати в місцевих підприємців вантаж із волоськими горіхами. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомила активістка "Автомайдану" Катерина Кувіта, передає Depo.Запоріжжя.

За словами автора допису, податківці у супроводі автоматників та з порожніми фурами завітали на склад горіхів у селі Кочержинці Уманського району. Власникам вони пред'явили постанову запорізького суду про вилучення документів. Але відібрати вони намагалися не папери, а товар. Назва фірми, якої стосувалася постанова, та її адреса не співпадали з тією, до якої вони приїхали. Крім того, "процесуальні дії" відбувалися вночі, що є незаконним.

Допомогти підприємцям приїхали активісти ("Правий Сектор", Самооборона, "Автомайдан"). Підійшли і місцеві мешканці - із півтисячі людей. 

Почалися сутички - податківці били людей та бризкали на них газом.

"Декілька постраждалих, у однієї жінки перелом руки, інші з отруєннями та опіками від газу", - повідомляє активістка.

Врешті решт на на місце прибула поліція, яку викликали місцеві. Податківці залишили склад та поїхали звідти. 

Також повідомляється, що "лускунчики" після Черкаської області повернулися на Одещину, де заїхали ще на один склад, але той виявився порожнім.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook