ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька Феміда покриває хабарників з фіскальної служби

Вирок Оріхівського райсуду Запорізької области виправдав трьох працівників Мелітопольської податкової міліції, викритих в хабарництві
Depo.
20 липня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
Запорізька Феміда покриває хабарників з фіскальної служби
Запорізька Феміда покриває хабарників з фіскальної служби

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, у вересні 2013 року начальник слідчого управління цього підрозділу, його заступник та слідчий за допомогою посередника одержали від місцевого підприємця 300 тисяч гривень хабара.

Слідством було встановлено, що гроші були сплачені за закриття кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податків та зборів трьома приватними підприємствами, які належали родині цього мешканця Мелітополя.

Податківці та їх посередник обвинувачувалися в одержанні службовими особами неправомірної вигоди за ч.3, ч.5 ст.368 КК України в редакції від 18.04.2013, а також пособництві у скоєнні цього злочину.

Днями Оріхівський райсуд виправдав обвинувачених через буцімто недоведеність складу кримінального правопорушення в їх діях.

За інформацією прес-служба прокуратури Запорізької області, держобвинувачення вважає таке рішення суду незаконним та необґрунтованим і збирається відстоювати свою позицію в судах вищої інстанції. Наразі готується апеляційна скаргa на вирок Оріхівського райсуду.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua