ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі попи показали хресну ходу з "макаронним монстром"

Єпархія УПЦ МП оприлюднила на власному сайті знімок, що став "жертвою" фотошопу
Depo.
21 березня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Запорізькі попи показали хресну ходу з "макаронним монстром"
Запорізькі попи показали хресну ходу з "макаронним монстром"

Хресна хода з іконою, яка відбулася вчора у Запоріжжі,  не обійшлася без кумедного епізоду. Мешканець міста Олексій Дивер трохи "обробив" у фотошопі знімок з веб-камери, на якому було зафіксовано ходу центром Запоріжжя, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запорізька єпархія УПЦ МП оприлюднила на власному сайті знімок з "макаронним монстром"

Замість ікони, яку несли священники, на скріншоті опинився вигаданий квазірелігійний персонаж - "Макаронний монстр". Олексій опублікував знімок на власній сторінці у Фейсбуці, не згадавши про його "редагування". Зображення почало поширюватися серед інших користувачів та місцевих ЗМІ, при цьому наявність "монстра" помітили далеко не всі.

В результаті прес-служба єпартії УПЦ Московского патріархату опублікувала скріншот на власному сайті. Наразі зображення вже видалено, але кеш Гуглу його зберіг.Запорізька єпархія УПЦ МП оприлюднила на власному сайті знімок з "макаронним монстром"

Довідка: "Летючого макаронного монстра" у 2005 році вигадав американський фізик Боббі Хендерсон, протестуючи проти засилля християнської церкви у світському житті, зокрема в освіті. "Монстр" був проголошений "божеством" нової релігії - пастафаріанства. Незважаючи на явно пародійний характер, пастафаріанство набуло популярності по всьому світу, а "Макаронний монстр" став популярним інтернет-мемом. Основна ідея, яку намагаються донести пастафаріанці: якщо "офіційні" релігії присутні у багатьох процесах світських держав (наприклад, їх вивчають у деяких школах), то таке ж право мають надати новій вигаданій релігії, якою б абсурдною вона не була.

Запорізька єпархія УПЦ МП оприлюднила на власному сайті знімок з "макаронним монстром"

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя