Запорізька дзюдоїстка виграла Кубок Європи

Майже чотириста дзюдоїстів з 26 країн змагалися за медалі Кубка Європи, який проходив у Бухаресті

Запорізька дзюдоїстка виграла Кубок Євро…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Українська команда, до складу якої входило 33 спортсмени, завоювала два золота, срібло і три бронзи. Завдяки чому в командному заліку наші дзюдоїсти посіли друге місце, пропустивши вперед тільки французів.

Одна з золотих нагород на рахунку запорізької спортсменки - Галини Тарасової. В вага +78 кг дзюдоїстка провела три поєдинки. У першому залишила позаду суперницю з Угорщини. У півфіналі перемогла співвітчизницю Анастасія Сапсай, а в фіналі іппоном (найвища оцінка, яку боєць може досягти в японських бойових мистецтвах, як правило в таких як дзюдо, карате або джиу-джитсу. З японського слово "іппон" перекладається як "одне повне очко", - ред.) розправилася з ще однією українкою - Василиною Кириченко.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі дзюдоїсти підкорюють чемпіонат Європи.