Запорізька бігунка показала кращий результат на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років стартував в італійському місті Гросетто сьогодні, 20 липня

Запорізька бігунка показала кращий резул…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

В складі збірної України Запорізьку область представляє Анастасія Бризгіна, яка навчається на 3 курсі Економіко-правничого коледжу ЗНУ, за спеціальністю "Фізичне виховання".

Сьогодні по обіді дівчина стартувала в змаганнях на дистанції 400 м. Анастасія впевнено виграла не лише свій забіг. Її результат 52.66 сек, став кращим серед усіх учасниць кваліфікаційних забігів.

"Гонка пройшла так, як я і очікувала. Ці змагання для мене найважливіші в сезоні, хоча цього сезону було вже багато змагань. Тепер з нетерпінням чекаю фіналу", — відзначила Анастасія Бризгіна.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький спортсмен став чемпіоном світу в метанні молота.