ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжжя відвідав представник ЄС

"Соціальна мобілізація молоді для збереження єдності та розвитку Запорізького краю" - форум під такою назвою пройшов 20 травня в ОДА
Depo.
20 травня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua

У заході взяли участь голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, голова облдержадміністрації Григорій Самардак, його заступник Едуард Гугнін, голова обласної ради Віктор Межейко, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Приємно бачити молодь, яка прагне реформ, реальних змін. Але ми повинні розуміти, що Європа - це не тільки якісні дороги, високий рівень життя, а в першу чергу можливості реалізувати людині свої здібності й таланти. І ми будемо будувати таку країну, засновану на демократичних засадах, де найбільшою цінністю є життя людини", - цитує губернатора його пре-служба.

Пан Томбінські підкреслив, що основні європейські ціннісні принципи були сформовані ще в 1950 році і вони працюють упродовж всього часу. Основоположний з них - поставити людину в центр уваги, побудувати таку систему державного управління, щоб кожна людина могла розкрити свій потенціал.

Учасники форуму мали можливість безпосередньо поспілкуватися з європейським політиком. Запорізьку молодь цікавила проблема виїзду молодих спеціалістів за кордон і як вона вирішується в європейських країнах; питання якості освіти і пов'язаного з цим працевлаштування, проблеми першого робочого місця без наявності досвіду, якого зазвичай вимагають роботодавці.