ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжців закликають відмовитися від електроенергії заради Землі

Всесвітня екологічна акція "Година Землі-2016" запланована на 19 березня
Depo.
14 березня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Запоріжців закликають долучитися до акції "Година Землі-2016", покликаної звернути увагу на світові екологічні проблеми. Цьогорічна "Година Землі" запланована на 19 березня. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у Державній екологічній інспекції в Запорізькій області.

"Долучитися до акції та висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові може кожен, вимкнувши світло та електроприлади з 20:30 до 21-30", - повідомили екологи.

Акція "Година Землі" проводиться щороку наприкінці березня. Мільйони людей та організацій у світі одночасно вимикають необов’язкове світло та електричні пристрої. Ця міжнародна подія покликана привернути увагу до екологічних проблем планети. Уперше акція стартувала у 2007 році за ініціативою Всесвітнього фонду природи Австралії. Тоді до неї долучилися 2,2 мільйонів мешканців Сіднея та 2 100 компаній. За одну годину енерговитрати міста зменшилися на 10,2%, а це рівноцінно тому, що на дорогах стало б на 48 тисяч машин менше. Акція знайшла продовження у всьому світі. Щороку до неї долучається все більше людей.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя