Запоріжці зібралися біля виборчих дільниць до їхнього відкриття

Ще з 7:30 біля запорізьких виборчих дільниць стали збиратися містяни, які хочуть взяти участь у голосуванні в другому турі президентських виборів

 

Чергу, хоча і невеличку, побачив кореспондент Depo.Запоріжжя, наприклад, в Осипенківському районі, це – виборчий округ №75.

Ще до восьмої години ранку, коли відкриваються виборчі дільниці, біля дільниці №230958 почали збиратися люди. За кілька хвилин до відкриття зібралося понад 20 виборців.

Довго чекати запоріжцям не довелося: дільниця відкрилася вчасно. Голова дільничної виборчої комісії Ірина Диброва повідомила, що жодних проблем не виникло. На дільниці зареєстровані 1852 виборця, 13 людей мають проголосувати на дому. Ще п’ять тутешніх виборців змінили місце голосування.

Запоріжці, що зранку прийшли на дільницю, розповіли про свої настрої.

"Я як у пісні ото "чекаю змін". Жити так вже неможливо, от я тиждень тому за комуналку півзарплати віддав. Тому настрій бадьорий, впевнений, що треба щось змінювати хоч якось, бо старі просто довели вже... Тарифи нереальні, хоча у мене лише двокімнатна квартира. Рано прийшов, бо дільниця поруч, а я все одно прокинувся, так чого всі справи не зробити і не бути вже вільним", - поділився 39-річний Віктор, який працює водієм.

"Мені на роботу треба сьогодні, тому до цього вирішила зайти проголосувати. Настрій доволі бадьорий, є надія, що ці вибори змінять на краще наше життя. Я давно зробила свій вибір і не вагаюсь", - розповіла 23-річна Катерина, яка працює офіціанткою.

Варто зазначити, на дільниці виник ексцес: поліцейська забороняла кореспонденту Depo.Запоріжжя знімати у приміщенні дільниці. Представницю правоохоронних органів вдалося переконати, що вона порушує закон.   

Довідка.

Центр округу №75 - Дніпровський район Запоріжжя, до складу округу входять Дніпровський та Заводський район.

Читайте також:

Округ №75: "Просунуте" Запоріжжя обіцяє сюрпризи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя