Запоріжці здобули тринадцять нагород на чемпіонаті України з плавання

Запорізькі спорстмени взяли участь у літньому чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся у Броварах

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь в національних змаганнях взяли 379 спортсменів з 23 областей України та міста Київ. Збірна Запорізької області посіла п’яте місце серед команд першої категорії, показавши наступні результати:

Чемпіоном України на дистанції 100 м вільним стилем став Денис Лебедєв (тренери Сокірко Н. Сокірко О.), вихованець СДЮШОР "Мотор-Січ" показав результат 0:56.00. Також Денис виборов дві срібні нагороди – на дистанції 50 м вільним стилем (0:25.56) та 50 м батерфляєм (0:27.28).

Ще дві медалі в індивідуальних змаганнях завоювала Лілія Койпиш Лебедєв (тренер Сокірко Н.). Дівчина здобула срібло на дистанції 400 м вільним стилем (4:53.70) та бронзу на 200-метрівці вільним стилем (2:17.51).

В естафеті 4×100 м Вільним стилем команда запорізьких юнаків стала другою, показавши результат 3:52.95. відзначилися Данило Говтян, Павло Колосок, Андрій Поляков та Денис Лебедев. Всі спортсмени представляють СДЮШОР "Мотор-Січ", а Андрій Поляков – вихованець ДЮСШ "Салют".

У змаганнях дівчат запорізька команда стала третьою в комбінованій естафеті 4×100 м, показавши результат 4:58.07. Марія Хмелевська (ДЮСШ Хвиля), Олександра Луценко , Кіра Пономаренко, Лілія Койпиш (всі троє – "Мотор-Січ").

Нагадаємо, на Запоріжжі проходять змагання для людей з інвалідністю.