Запоріжці здобули комплект медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики

Запорізькі спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з важкої атлетики, який відбувся у Коломиї

Запоріжці здобули комплект медалей на че…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У Коломиї відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Повний комплект медалей вибороли на змаганнях запоріжців.

У ваговій категорії +109 кг чемпіоном України став Олег Ганзенко з сумою 375 кг (170+205). Програвши йому 50 кг, друге місце у цій категорії посів ще один запоріжець  — Іван Кириченко, сума 325 кг (140+185). Бронзою доповнив комплект запорізьких медалей Олександр Сергеєв, який у ваговій категорії  до 109 кг в сумі підняв 295 кг (138+157).

Цей успіх дозволив команді запорізьких юнаків посісти третє командне місце чемпіонату України.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.