ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані

У Запоріжжі представники громадськості запобігли мітингу на захист пам’ятника Леніну, який хотіли провести у місті представники прокомуністичних і проросійських організацій
Depo.
21 лютого 2016 13:07
ФОТО: depo.ua

Захищати запорізького Леніна, пам’ятник якому в Запоріжжі збираються демонтувати протягом місяця, приїхали жителі Мелітопольського району і міста Мелітополя – близько 150 осіб на двох автобусах, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 1

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 2

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 3

Мітинг вони збиралися провести біля будівлі Запорізької міськради у центрі міста об 11:00. Проте ленінофілів там вже чекали опоненти – представники громадськості, місцеві ультрас, самооборонівці.

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 4

Один з автобусів, що привіз до міськради мітингувальників, вони відразу розвернули, не дозволивши прихильникам Леніна вийти. Другий, з якого намагалися вийти ленінофіли, закидали яйцями. Також під колеса автобуса, за словами очевидців, кинули вибуховий пакет.

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 5

За словами Антона Алексеєнко, прес-секретаря громадської організації “Народна Самооборона”, мітинг ленінофілів був проплачений, його учасникам обіцяли по сто гривень. Основна його мета, за словами самоборонівця, - провокація. Адже, якщо б прихильникам Леніна вдалося його провести, їхні опоненти вдалися б до радикальних дій, могли бути суточки й постраждалі. Але городянам вдалося цьому запобігти

Правоохоронці, що чергували на місті події, затримали кількох організаторів мітингу, їх завели до будівлі міскради.

Запоріжці, що зібралися для протидії мітингу, пояснювали свої дії тим, що не хочуть бачити радянських божків у місті.

Запоріжці закидали яйцями мітинг ленінофілів. Є затримані - фото 6

“Туди, де лунає російська мова та стоять пам’ятники Леніну рано чи пізно, як щур, пробирається Путін”, - заявила одна з запорізьких активісток.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя