ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжці продовжують безстрокову акцію на підтримку Надії Савченко

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії
Depo.
10 березня 2016 20:19
ФОТО: depo.ua
Запоріжці продовжують безстрокову акцію на підтримку Надії Савченко
У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії

На площі Героїв Революції Гідності у Запоріжжі сьогодні, 10 березня, зібралися понад двадцять учасників акції на підтримку Надії Савченко, які мають намір приходити щодня, аж поки українська льотчиця повернеться додому. По це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії  - фото 1
На вулиці сьогодні дещо похолоднішало і людей на площі зібралося менше, ніж виходило в попередні дні. Але активісти кажуть, що це не страшно: крім зустрічей біля ЗОДА, учасники акцій постійно спілкуються між собою у Фейсбуці, спільно моляться за звільнення Надії, і вірять, що з нею все буде гаразд.

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії  - фото 2

Валентина Рожко: “Хочу, щоб Надія повернулася додому жива і невредима. Ми її підтримуємо, і з нею разом боримося з путінським свавіллям. Це жорстоко повестися так з жінкою. Так не можна, це не по-людськи. Думаю, Надія відчуває наші акції, молитви і сподівання кожного з нас, тож знає, що її тут, в Україні, люблять і чекають.
Надія – жінка мужня, впевнена, що вона витримає – хоч ради того, щоб повернутися в Укараїну, і бути з нами, і з мамою своєю”.

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії  - фото 3

Микола Іванович: “Я прийшов на цю акцію, щоб відстоювати нашу героїню України Надію. Саме головне, що вона не здалася ні на які провокації, не зрадила – головне – свою Батьківщину. Показала силу духу нашого народу. Вона не побоялася ніяких тортур, сказала: мертвою, але повернуся в Україну. Вона нічого не боїться, а це важливо. Надія Савченко – герой нашого, сьогоднішнього, часу, коли люди борються за незалежність України”.

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії  - фото 4

Олександр Іванович: “Дійсно, Надія Савченко – мужня жінка. Завдяки своєму вчинку, вона стала постаттю планетарного масштабу. Зараз її знає і підтримує весь світ. Надія бореться за правду. А там, де правда, там буде перемога. Слава Україні! Героям слава!”

У Запоріжжі навіть похолодання не зупинило містян вкотре зібратися заради Надії  - фото 5

Соня: “Я прийшла з бабусею, щоб підтримати Надію Савченко. Її Путін взяв у полон і знущається. Я хочу, щоб Путін відпустив Надія Савченко і вона повернулася в Україну живою”.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя