ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжець провалився під лід у затоці Дніпра. Його рятували мало не всім селом

Мешканець обласного центру провалився під лід у Льовшинській затоці 6 лютого. Відомо про це стало лише зараз

Depo.
13 лютого 2018 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ДСНС в Запорізькій області.

Житель обласного центру на ім'я Костянтин, що приїхав в село до матері, вирішив піти до магазину в село Вільноандріївка по кризі. Але провалився.

Його крики про допомогу почули селяни. Мешканець Вільноандріївки Сергій Шнуровозов разом з товаришем побігли до Костянтина. Сергій, ризикуючи життям, доповз по кризі до ополонки, де борсався бідолаха, та витягнув його.

Тим часом на допомогу прибігла ще одна небайдужа місцева мешканка Надія Клєпєрова. Разом із Сергієм вони забрали Костянтина до її будинку обігрітись. Сусідка жінки принесла чоловікові сухий одяг. Селяни викликали і швидку, але від госпіталізації Костянтин відмовився.

Коли чоловік обігрівся, він щиро подякував за порятунок та поспішив до матері, аби вона не почала хвилюватися. Тепер Костянтина шукають рятувальники. Адже хочуть нагородити його рятівника Сергія Шнуровозова за мужній вчинок, а це можливо тільки після свідчень з боку врятованого.

"Усіх небайдужих, хто володіє інформацією про подію, просимо відгукнутися за телефоном прес-служби облДСНС (0612) 787-94-83", - звернулися до запоріжців у ДСНС.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв про молодика, який героїчно врятував пенсіонера-односельця, що провалився під лід.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter