Запоріжцю, що намагався "відстояти" радянські назви вулиць, подарували в суді "Кремлівську" ковбасу

Запорізький окружний адміністративний суд розглянув позов колишнього депутата міськради від Партії Регіонів Андрія Іванова, який вимагав скасувати перейменування вулиці Кремлівської на честь Сергія Синенка

Depo.
17 лютого 2017 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на активіста Костянтина Денисова.

Позивач посилався на те, що нібито була порушена процедура перейменування (не була врахована думка громадськості). Однак представники "Волонтерського центру Запоріжжя", що виступили в суді як третя сторона по справі, надали документальні докази залучення громадської думки під час ухвалення рішення.

Суд відхилив вимоги Іванова.

Підтримати позивача зібралися люди пенсійоного віку. На засідання прийшли і опоненти - активісти патріотичних організацій та ветерани АТО. Рішення суду вони вітали гаслом "Слава Україні!".

Наостанок активіст спробував вручити "захиснику" Кремлівської вулиці Іванову палку "Кремлівської" ковбаси. Той відмовився.

Нагадаємо, на минулому засіданні за схожим позовом Іванова йому жбурнули дрібні гроші, аби "компенсувати збитки через декомунізацію".

Сергій Синенко був запорізьким активістом Автомайдану. З перших днів Революції Гідності активно допомагав протестувальникам продуктами, теплими речами та оснащенням. 26 січня 2014 року він підвозив пісок та сіль на площу перед облдержадміністрацією, яку за наказом тодішнього керівництва у сильний мороз залили водою, захищав учасників мітингу від "тітушок", визволяв незаконно затриманих людей. 13 лютого 2014 року Сергія заживо спалили у власному авто поблизу села Червоний Яр на Запоріжжі, ідентифікувати особу вдалося лише через ДНК-експертизу. Злочинців досі не знайдено, а відповідальність за жорстоке вбивство взяло терористичне антимайданівське угруповання "Привиди Севастополя".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя