Запоріжцям розповіли, чому можуть відмінити безвізовий режим

Для збереження безвізового режиму запоріжцям, як і усім українцям, доведеться дотримуватися певних умов

Depo.
19 травня 2017 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу розповів начальник управління Державної міграційної служби в Запорізькій області Олександр Харіна, передає портал Depo.Запоріжжя.

Для того, щоб відправитися в будь-яку країну Європи, буде недостатньо лише одного біометричного паспорта. На кордоні треба ще буде переконати прикордонників в тому, що поїздка носить суто туристичний характер.

Для цього туристові необхідно мати 50 євро на добу перебування, зарезервований готель і, бажано, зворотні квитки. Щоб підтвердити свою платоспроможність не треба везти довідки з роботи або ж виписки з банку, тому що прикордонники їх перекладати не будуть. Краще мати при собі банківську картку, яку на кордоні можна вставити в банкомат і роздрукувати чек з доступним балансом.

Олександр Харіна зазначив, що в разі якщо більше 50% жителів України отримають відмову в перетині кордону, то безвізовий режим можуть скасувати.

При цьому слід пам'ятати, що безвіз - це аналог лише туристичної візи, тому українці зможуть перебувати у странах ЄС не довше 90 діб. Для оформлення робочої візи або візи для навчання чи лікування, треба проходити ту саму процедуру оформлення, що була і раніше.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізьким дітям не зможуть оформити біометричні паспорти.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя