Запоріжців запрошують відзначити День української мови написанням диктанту

Традиційний диктант національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови відбудеться у п'ятницю, 9 листопада. Долучитися до нього можуть усі охочі

Про це повідомили в Запорізькій обласній раді, передає Depo.Запоріжжя.

Написати диктант національної єдності можна у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці – у центрі національних культур на п'ятому поверсі. Початок диктанту об 11:00. Долучитися можуть усі охочі.

Довідка.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - звучить на Першому каналі Українського радіо у День української писемності та мови - 9 листопада. Він не має на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб - акція єднання навколо мови. Диктант складається зі 100-120 слів. Текст для радіодиктанту замовляється спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже висока, тому написати радіодиктант без помилок непросто. Написаний диктант надсилається на адресу Українського радіо 9 і 10 листопада за поштовим штемпелем. Радіодиктант також можна надсилати на електронну пошту - вона починає працювати у момент початку акції і працює упродовж наступних 24 годин, після чого блокується. Текст стає доступним для самоперевірки з 11 листопада. Перший радіодиктант відбувся 2000 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя