Запоріжці тхеквондисти двічі відзначились на чемпіонаті Європи

Турецький Белек приймав Клубний чемпіонат Європи з тхеквондо

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у команді.

На континентальній першості у Белеку Запоріжжя представили тхеквондитси СК "Мотор січ". Нашим землякам вдалося відзначитись двічі. У перший день змагань Ілля Пикуз у вазі до 45 кг серед кадетів здобув бронзу. Наступного дня у категорії до 73 кг серед юніорів відзначився Владислав Коротких - у боротьбі за нагороду здолав турецького файтера 12:11. А ось у півфіналі поступився азербайджанцю, тож також має бронзу. На жаль, більше запорізьким тхеквондистам поповнити медальну скарбничку не вдалося. У змаганнях дорослих у кроці від нагороди зупинилася Дар'я Яковлева. У першому поєдинку серед жінок вагою до 62 кг здолала суперницю з Боснії і Герцоговини – 9:3, а у наступному – за медаль – програла гречанці 8:7. Подібний шлях пройшов і Данило Єременко - у категорії до 80 кг виграв у турка 20:10, а потім поступився представнику Туреччини. Ще дві запоріжанки Ганна Горешнякова та Ганна Манеровська припинили змагання після стартових боїв.

На цьому турецький вояж запоріжців не завершується. Вже 11 лютого у Белеку стартує другий рейтинговий міжнародний турнір класу G-2 "Turkish Open".