Запоріжці переконали засновника російської мережі піцерій не відкривати заклад в їхньому місті

Російська мережа піцерій  Dodo Pizza, засновник якої Федір Овчинников три дні тому пафосно повідомив про відкриття Dodo Pizza в Запоріжжі, не заходитиме в місто

Запоріжці переконали засновника російськ…

Про це Овчинников сьогодні, 30 грудня, повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Запоріжжя.

Dodo Pizza не відкриється в Запоріжжі. Український підприємець Руслан Філобок, який збирався відкрити піцерію за російською франшизою, відмовився від цього наміру. Мережа Dodo Pizza підтримала його рішення. Це сталося після того, як обурені запоріжці влаштували під дописом про відкриття піцерії своєрідний флешмоб, головний заклик якого зводився до того, що російській піцерії, навіть у вигляді франшизи, немає чого робити в Україні, громадян якої Росія вбиває п'ятий рік поспіль. За словами Овчинникова, підприємцю, який збирався відкрити піцерію почали надходити погрози.

"Руслан відмовився від відкриття піцерії Dodo Pizza в Запоріжжі. Ми підтримали його рішення. Люди важливіше бізнесу. А бізнес це і є люди. Навіть Руслан, будучи українським підприємцем, недооцінив ризики і ситуацію. Моє ставлення до України та українців після цієї історії анітрохи не змінилося", - зазначив із цього приводу Овчинников, наголосивши при цьому, що бізнес немає кордонів.

Нагадаємо, росіянин прибув на Запоріжжя на перепоховання діда-льотчика: "Тут гідне місце для нього".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook